Advertisement
Strona głównaGryDarmowe gry w Epic Games Store także w 2020 roku

Darmowe gry w Epic Games Store także w 2020 roku

W 2019 roku Epic Games Store co tydzień każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi oferowało darmową grę. W sumie, na przestrzeni roku mogliśmy w ten sposób zdobyć aż 73 produkcje. W tym roku będzie tak samo.

Epic Games pochwaliło się wynikami swojego sklepu za 2019 rok. Już wcześniej pisaliśmy, że 108 mln graczy wydało na platformie 680 mln dolarów. Firma sprezentowała też graczom ponad 23 mln dolarów w kuponach i zniżkach. Wśród najpopularniejszych tytułów były zarówno produkcje AAA, jak chociażby Borderlands 3 i Control, a także gry indie, np. Untiteled Goose Game.

Zobacz: Xbox Series X z trybem Windows do obsługi Steam i Epic Games Store?

W ciągu 2019 roku każdy z graczy miał okazję za darmo zdobyć dzięki Epic Games Store aż 73 gry. Część oferowana była regularnie, co tydzień, a część przy okazji specjalnych okazji. Były to produkcje różne i podłużne, od tak dobrych, jak chociażby Batman Arkham oraz Subnautica, na bardzo prostych i mało kuszących propozycjach kończąc. Nie zmienia to faktu, że wzbogacenie biblioteki o 73 darmowe gry, to i tak całkiem niezła okazja.

Co ważne, w 2020 roku Epic Games Store zamierza kontynuować swoją strategię. Nadal co tydzień będą oferowane graczom darmowe gry. Oprócz tego szykowane są nowe funkcje, jak chociażby integracja z Humble Bundle Store.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię