Strona głównaGryKolejna, darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem RPG w klimatach...

Kolejna, darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem RPG w klimatach sci-fi

W Epic Games Store udostępniono kolejną, darmową grę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest to The Witness, czyli pełna zagadek przygodówka point-and-click w stylu klasycznego The Myst. Przy okazji poznaliśmy tytuł kolejnej gry, którą za darmo dodamy do konta za 2 tygodnie.

The Witness to przygodówka w stylu point-and-click, w której główny ciężar został położony na skomplikowane zagadki. Stylistyką ma nawiązywać do klasycznego The Myst, którego z pewnością nie pamiętają młodsi gracze, ale zapewniam, że to pochwała. W The Witness trafiamy na tajemniczą wyspę. Nic nie pamiętamy i nie wiemy, co tutaj robimy. Na dodatek wyspa wygląda na zamieszkałą, a nikogo nie ma w pobliżu. Pozostaje tylko rozpoczęcie wędrówki.

Zobacz: Gry w Epic Games Store wkrótce mają być tańsze

A już 18 kwietnia do Epic Games Store trafi kolejna, darmowa gra. Będzie to Transistor, czyli RPG w klimatach science-fiction. Opis w sklepie mówi tak naprawdę wszystko:

– Twórcy tytułów Hades i Bastion przedstawiają Transistor – grę RPG utrzymaną w klimacie science fiction. Przemierz zachwycające, futurystyczne miasto, walcząc z przeciwnikami za pomocą niezwykłej broni o tajemniczym pochodzeniu. Transitor łączy elementy planowania strategicznego z wartką akcją. Dynamicznej rozgrywce towarzyszy bogata fabuła budująca atmosferę gry. Przeżyj przygodę, podążając śladami poprzednich właścicieli tytułowego miecza, i rozwikłaj jego zagadkę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię