Strona głównaGryZnamy tytuł kolejnej, darmowej gry w Epic Games Store

Znamy tytuł kolejnej, darmowej gry w Epic Games Store

Epic Games Store zdradził nazwę kolejnej, darmowej gry, która zostanie udostępniona już na początku kwietnia. To jednocześnie oznacza, że już możecie dodawać do swojej biblioteki inną produkcję, zapowiedzianą 2 tygodnie temu.

Aktualnie w Epic Games Store za darmo możecie dodać do swojej biblioteki grę o nazwie Oxenfree. Opowiada ona o grupie nastolatków, która wybiera się na tajemniczą wyspę. Tam wszystko zaczyna się komplikować, gdy przez przypadek otwierają oni przejście do innego wymiaru, na dodatek wymiaru koszmarów. Jest to przygodówka 2D, utrzymana nieco w kreskówkowym klimacie. Na pewno warto w nią zagrać dla samej historii.

Zobacz: Epic Games Store gra ostro. Kolejne duże tytuły na wyłączność

A już 4 kwietnia do Epic Games Store trafi gra The Witness, którą przez 2 tygodnie będzie można dodać do swojej biblioteki całkowicie za darmo. Jest to pierwszoosobowa gra akcji, która swoim klimatem ma nawiązywać do klasyki gatunku, czyli serii The Myst. Akcja gry rozgrywana jest na tajemniczej wyspie, która wygląda na zamieszkałą, a jednak jest całkowicie pusta. Z biegiem czasu odkrywamy kolejne zagadki i dowiadujemy się coraz więcej o tym miejscu.

Zobacz: Epic Games Store zmieni się diametralnie w najbliższych miesiące. Znamy konkretne plany

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię