Strona głównaGryAktualnościEpic Games Store doczekał się list życzeń

Epic Games Store doczekał się list życzeń

Jeszcze długo po premierze Epic Games Store gracze narzekali na brak podstawowych ich zdaniem funkcji, które posiadały sklepy konkurencji. Jedną z nich, zaprezentowaną dopiero teraz, są listy życzeń.

Listy życzeń są wspierane przez sklepy takie jak Steam, GOG, Origin oraz sklep Windows. Jednak z jakiegoś powodu do tej pory nie było możliwym skorzystanie z nich w Epic Games Store. Aż do dzisiaj – obok przycisku “Kup teraz” pojawił się nowy, mniejszy, z ikonką serca. Po jego kliknięciu serduszko wypełni się kolorem, a gra zostanie dodana do Waszej listy życzeń. Aby podejrzeć zawartość takiej listy należy wejść w menu swojego konta.

Zobacz: Oficjalna strona Steama informowała „Fuck Epic Games Store”

“Pierwsza wersja” jest dość podstawowa, ale Epic planuje dodać do niej filtrowanie i możliwość wyszukiwania, jak również notyfikacje na maila kiedy zmieni się status poszukiwanej gry. Można też zgłaszać swoje uwagi do działania list, kontaktując się z Epic przez Facebooka, Twittera oraz Instagrama. Oprócz list życzeń, niedługo można się spodziewać kolejnych funkcji, takich jak wsparcie dla modów czy automatyczne refundacje. 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię