Strona głównaGryEpic Games Store zdradza nazwę kolejnej, darmowej gry

Epic Games Store zdradza nazwę kolejnej, darmowej gry

Epic Games Store zaoferował nową, darmową grę. Od kilku godzin możecie pobierać wcześniej zapowiadaną przygodówkę Thimbleweed Park. Przy okazji poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, która bez opłat wzbogaci naszą bibliotekę gier.

Thimbleweed Park to typowa przygodówka z gatunku point-and-click. Wyróżnia się grafiką w stylu pixel-art oraz tym, że wcielamy się w niej aż 5 różnych bohaterów. Fabuła kręci się wokół tytułowego miasta, w którym dzieją się dziwne zjawiska. Za grę odpowiadają Ron Gilbert oraz Gary Winnick, którzy wcześniej pracowali w Lucas Arts.

A już za 2 tygodnie Epic Games Store udostępni kolejną grę – Slime Rancher. To dość oryginalna produkcja, w której wcielamy się w Beatrix Labeau. Bohaterka wyrusza w podróż tysiąc lat świetlnych od Ziemi na planetę pełną szlamów. To dziwne stworzenia, które wyglądam przypominają żelki. Naszym zadaniem będzie wypasanie zwierząt, ale też stawianie czoła zagrożeniom ze strony mniej przyjaznych osobników. Slime Rancher jest tytułem sandboxowym, czyli z otwartym światem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię