Strona głównaGryEpic Games Store – znamy tytuł kolejnej darmowej gry

Epic Games Store – znamy tytuł kolejnej darmowej gry

Epic Games Store udostępniło kolejną, darmową grę. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami jest to Axiom Verge. Jednocześnie poznaliśmy tytuł kolejnej produkcji, którą bez opłat dodamy do swojej biblioteki już za 2 tygodnie.

Na początek warto pobrać Axiom Verge. Znowu nie jest to wielka produkcja, nawet pokroju Subnautica, ale darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda. Jeśli macie konto na Epic Games Store, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby kliknąć kilka razy i dodać grę do swojej biblioteki. Tym bardziej, że gra zbiera bardzo dobre oceny wśród użytkowników. Na OpenCritic ma 85 punktów na 100 możliwych. Na poniższym wideo możecie zobaczyć, że jest to typowa platformówka.

Zobacz: Tropico 4 za darmo. Nie wybrzydzamy, pobieramy!

A już 21 lutego Epic Games Store udostępnij kolejną grę. Tym razem będzie to Thimbleweed Park. To oldskulowa gra przygodowa dla miłośników gatunku point-and-click. Wcielamy się w niej w aż 5 różnych bohaterów, a akcja dzieje się w tytułowym mieście Thimbleweed Park, które pełne jest dziwnych zjawisk, w tym także nadprzyrodzonych. Za grę odpowiadają Ron Gilbert i Gary Winnick – byli pracownicy Lucas Arts.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię