Strona głównaGryAktualnościEpic wraca do formy. Nowy przedmiot w Fortnite wstrząsnął sceną esportową

Epic wraca do formy. Nowy przedmiot w Fortnite wstrząsnął sceną esportową

Po kilku solidnych aktualizacjach, Epic wraca do robienia wszystkiego po swojemu.

Na dwa tygodnie przed największym turniejem w historii Fortnite’a z pulą nagród w wysokości 30 milionów dolarów, Epic znów postanowiło wprowadzić do gry przedmiot, który może zmienić cały battleroyale.

Zobacz: League of Legends pobiło Fortnite na Twitch

Widzieliśmy już Redeploy, Ballery, niedawne usunięcie Pump Shotguna… Kolejnym na tej liście wydaje się być Air Strike, czyli nalot w puszce.

Rzucamy w dowolne miejsce na mapie granat, który wyznacza cel naszego nalotu. Z delikatnym opóźnieniem na wybrany obszar spada 20 rakiet. Każda z nich zadaje przy trafieniu 75 obrażeń przeciwnikowi oraz 200 obrażeń w budowle. Społeczność competitive nie ma żadnych wątpliwości. To nie był zbyt dobry pomysł.

Sporo będzie zależeć od tego, jak potoczą się następne tygodnie. Jeżeli Air Strike zostanie w grze, możemy mieć bardzo interesujący Fortnite World Cup pełny kolejnych obietnic o odejściu w kierunku innych tytułów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię