Strona głównaWiadomościOprogramowanieEric André we współpracy z Opera GX pokona nudne przeglądarki

Eric André we współpracy z Opera GX pokona nudne przeglądarki

Trzeba przyznać, że twórcy przeglądarki dla graczy Opera GX działają coraz prężniej. Wraz z Eric André podjęli z nudnymi przeglądarkami.

W najnowszym materiale, Eric André przy pomocy topora przebija się przez nudne przeglądarki internetowe. Zobacz co komik sądzi o używanej przez Ciebie przeglądarce.

Oryginalny materiał promujący Opera GX skomentował Auryn Hiscock – szef firmy:

Preinstalowane przeglądarki to zło najgorsze. Są nieporęcznymi, niemożliwymi do dostosowania pożeraczami zasobów, w zasadzie przeciwieństwem Opery GX. Ta kampania, prowadzona z udziałem Erica André, zainspiruje do zastanowienia się, czy przeglądarka, której używamy, jest naprawdę dobra, czy to po prostu jakiś badziew odziedziczony wraz z systemem operacyjnym. Stawiamy na tę drugą opcję.

Opera GX w odróżnieniu od innych przeglądarek generycznych oferuje szereg funkcjonalności przydatnych graczom, Obejmują one ulepszone opcje dostosowywania, a także funkcje takie jak GX Corner, który zapewnia szybki dostęp do aktualności, ofert i premier związanych z grami. Opera GX oferuje niezliczone opcje dostosowywania, w tym motywy kolorystyczne, efekty dźwiękowe, muzykę w tle, a także ograniczniki procesora, pamięci RAM i przepustowości sieci. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby użytkownicy mogli cieszyć się naprawdę płynną wielozadaniowością pozbawioną irytujących opóźnień czy innych przeszkadzajek typowych dla standardowych przeglądarek.

Co więcej, Opera GX pozwala na samodzielne dostosowanie nie tylko wyglądu, ale również brzmienia i zachowania. Wszystko to dzięki atrakcyjnym wizualnie MODom w unikalnymi efektami dźwiękowymi i wideo. Użytkownicy mogą wypróbować także niestandardowy Mod GX Man, który można pobrać bezpłatnie z GX Store.

Gotowi pogrzebać nudę i dołączyć do rewolucji z Operą GX? Chcecie być świadkiem niszczycielskiego ostatecznego wyniku szaleństwa Erica? Sprawdźcie tu: www.opera.com/gx/bury-boring.

Artykuł powstał we współpracy z Opera GX.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię