Strona głównaEsportEsportowa liga E-Biznes Cup w CS:GO wkracza w decydujący etap zmagań

Esportowa liga E-Biznes Cup w CS:GO wkracza w decydujący etap zmagań

Pierwsza edycja turnieju stworzonego przez MSI i morele.net powoli dobiega końca. O miano mistrza E-Biznes Cup powalczą cztery najlepsze drużyny. 

Pieniądze, sława i niesamowite emocje czekają na drużyny CS:GO pozostające w turnieju E-Biznes Cup by MSI. 28 lipca w Warszawie spotkają się po raz ostatni, by wyłonić finałową parę pierwszej edycji zmagań. Na polu walki wystąpią zespoły składające się po 5 terro- lub antyterrorystów.

Rywalizacja zacznie się od samego rana, a dokładnie od 9:00 i potrwa aż do 20:00 w salonie Netpunkt morele.net.

Za nami czas wspaniałej integracji, pełen emocjonujących pojedynków
i niepowtarzalnych wrażeń. Zainteresowanie rozgrywkami pozytywnie nas zaskoczyło, a poziom zawodników był wielokrotnie imponujący. Dlatego też, z niecierpliwością czekamy na pierwszy, tego typu finał, w którym zmierzą się najlepsi gracze – powiedział koordynator projektu z morele.net, Jakub Rak

Wszyscy zainteresowani turniejem będą mogli ze specjalnych stref podziwiać karkołomne akcje na popularnych mapach CS-a. Oprócz tego przygotowano dla kibiców interesujące konkursy z nagrodami.

Cieszymy się, że dotychczasowe rozgrywki przebiegały w atmosferze fair play oraz dały możliwość nawiązywania relacji biznesowych w nietuzinkowy sposób. Chcemy żeby wydarzenie było cykliczną imprezą, w której firmy będą regularnie walczyć o laur najlepszej esportowej drużyny firmowej w Polsce –  powiedział Michał Gałwa, Promotion Specialist w MSI.

Jeśli wierzyć w słowa organizatorów, turniej przejdzie w formułę cykliczną, toteż esportowe emocje nie znikną nagle po zakończeniu meczu finałowego…  

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię