Strona głównaWiadomościNowe karty graficzne Nvidii zadebiutują już za kilka tygodni?

Nowe karty graficzne Nvidii zadebiutują już za kilka tygodni?

Sami już nie możemy się doczekać premiery nowych kart graficznych Nvidii. Co chwilę pojawiają się nowe informacje na ich temat, ale wciąż brak oficjalnych informacji. Czy za takie można uznać email wysłany do jednego z YouTuberów, który zdradza daty premier poszczególnych modeli? 

Wiadomość została wysłana przez Nvidię do YouTubera o nazwie Gamer Meld. Według przekazanych informacji Zieloni planują wprowadzać nowe karty na rynek w trzech transzach. Jako pierwszy do sprzedaży ma trafić model GeForce GTX 1180, którego premiera została zaplanowana na 30 sierpnia, czyli za nieco ponad miesiąc. Mowa oczywiście o wersji referencyjnej, czyli Founders Edition. Na warianty niereferencyjne i pozostałe modele będziemy musieli poczekać nieco dłużej. 

Dokładne daty premier prezentują się tak: 

  • 30 sierpnia – GeForce GTX 1180 Founders Edition, 
  • 30 września – GeForce GTX 1170 Founders Edition i niereferencyjne modele GTX 1180, 
  • 30 października – GeForce GTX 1160. 

Pamiętajcie jednak, że to tylko plotki. Rzekomy email może być czyimś wymysłem. Mnie zastanawia czemu Nvidia miałaby się kontaktować z mało znanym YouTuberem, który ma zaledwie 58 tys. subskrypcji na swoim kanale. Przecież jest dużo więcej ciekawszych kanałów o większym zasięgu. Czyżby ktoś próbował zwiększyć sobie zasięgi? Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Być może informacje są prawdziwe. Radzimy jednak podchodzić do nich z dystansem. 

Źródło: Video Cardz

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię