Strona głównaGryAktualnościEverspace 2 - kosmiczny looter-shooter wkrótce trafi do early access

Everspace 2 – kosmiczny looter-shooter wkrótce trafi do early access

Kosmiczny looter-shooter Everspace 2 otrzymał oficjalną datę kiedy będzie dostępny w Early Access Steama oraz programie dewelopmentu gier GOG.

Everspace 2 pojawi się w obu programach 18 stycznia, w tej formie będzie można zagrać w pierwszych 12 godzin kampanii dla pojedynczego gracza. Oprócz misji głównych, otrzymamy też dostęp do kilku pobocznych, które będą się toczyć w pierwszych dwóch systemach gwiezdnych jakie otrzymamy w grze.

Łącznie pierwsza wersja gry powinna zawierać około 25 godzin rozgrywki, dając tym samym pogląd na główne mechaniki, takie jak walka, eksploracja, wydobycie surowców, rozwiązywanie zagadek, podróże, handel, przedmioty, crafting, dłubanie w wyglądzie statku, perki gracza i jego towarzyszy oraz pięć różnych podklas statków. Wersja ta ma kosztować około 40 dolarów.

Pełna wersja dla PC, Maca i Linuxa ma zostać wypuszczona za nieco wyższą cenę w pierwszej połowie 2022 roku. Tam zobaczymy między innymi nowy interfejs użytkownika oraz wsparcie dla dodatkowych języków – w tym polskiego. W grze pojawi się też kolejnych 6 systemów i kilka podklas pojazdów. Misji ma być “dwa razy więcej”, a do tego mnóstwo aktywności dostępnych po zakończeniu kampanii.

Zobacz: Everspace 2 – premiera opóźniona przez Cyberpunk 2077

Równolegle z dostępem w ramach wczesnego dostępu toczy się proces testowania, prowadzony przez około 2000 graczy w trakcie zamkniętej bety. Grę możecie zdobyć między innymi za pośrednictwem jej karty na Steam. Stamtąd też pobierzecie darmowe demo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię