Strona głównaGryAktualnościEverspace 2 wychodzi z wczesnego dostępu!

Everspace 2 wychodzi z wczesnego dostępu!

Rockfish Games ogłosiło oficjalną datę premiery Everspace 2. Jeszcze w tym roku gra trafi na PS5 oraz Xbox Series.

W listopadzie zeszłego roku gracze doczekali się dużej aktualizacji do Everspace 2, które znajduje się we wczesnym dostępie. Wielu graczy nie mogło doczekać się oficjalnego ogłoszenia daty premiery. Na szczęście już wiemy kiedy. Deweloperzy ze studia Rockfish Games ogłosili kiedy tytuł opuści Early Access.

Według informacji gra trafi na PC już 6 kwietnia. Michael Schade CEO Rockfish Games podkreśla, że ekipa stara się, żeby gra do tego czasu była dopracowana w każdym calu. I dodaje:

Konkretna data premiery to rodzaj światełka w tunelu, gdzie członkowie naszej społeczności oraz gracze, którzy nie znają tej serii będą mogli wreszcie doświadczyć tej wspaniałej przygody pełnej ekscytujących galaktycznych pojedynków i pięknych starannie zaprojektowanych kosmicznych światów i planet, które czekają by je odkryć.

Co więcej, gra jeszcze w tym roku trafi na konsole nowej generacji, niestety ominie poprzednią generację.

Nasz zespół spędził wiele czasu nad projektowaniem takich doświadczeń, które trafiłby w gusta użytkowników Xbox One i PS4, ale nie możemy iść na kompromis w kwestii jakości. Te platformy nie są już w stanie obsłużyć tego, co Everspace 2 ma do zaoferowania graczom.

Schade zapewnił, że skontaktuje się z posiadaczami konsol starej generacji, którzy wsparli grę na Kickstarterze i zaproponuje wersje na PS5 lub Xbox Series lub zwrot pieniędzy. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad zakupem to warto zrobić to teraz bo jeszcze do 20 lutego grę można kupić za niecałe 40 dolarów, a po 20 lutego będzie to prawie 50 dolarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię