Strona główna Wiadomości EVGA też ma swoją klawiaturę mechaniczną. Oto model Z10

EVGA też ma swoją klawiaturę mechaniczną. Oto model Z10

- Reklama -

EVGA jest kolejną firmą, która chce podbić rynek akcesoriów dla graczy. Pierwszym sprzętem, który ma w tym pomóc, jest klawiatura mechaniczna EVGA Z10. Co o niej już wiemy?

Klawiatura po raz pierwszy została zaprezentowana już w styczniu tego roku na tragach CES 2018 w Las Vegas. Jednak przez te kilka miesięcy nie znalazła drogi na sklepowe półki. Właśnie uległo to zmianie i urządzenie można już kupić, między innymi w oficjalnym sklepie producenta.

EVGA Z10 to klawiatura mechaniczna, która została wyposażona w przełączniki marki Kailh o żywotności 60 mln aktywacji. W ofercie dostępne są modele z niebieskimi i brązowymi switchami. W obu wariantach otrzymujemy jednokolorowe podświetlenie o czerwonej barwie. Oczywiście producent nie zapomniał o efektach iluminacji. Do wyboru mamy kilka podstawowych, jak chociażby oddychanie czy też eksplozja.

Klawiatura wyposażona jest w wiele dodatków, jak chociażby suwaki do regulacji jasności i głośności, przyciski do ustawienia makr, dwa porty USB, do których można podłączyć np. telefon do ładowania, a nawet ekran LCD, na którym można wyświetlać między innymi aktualne taktowanie karty graficznej lub temperaturę pracy procesora. Szkielet urządzenia wykonany jest z aluminium. W zestawie otrzymujemy magnetycznie przytwierdzaną podpórkę pod nadgarstki.

Klawiatura mechaniczna EVGA Z10 kosztuje 149 dolarów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE