Strona głównaWiadomościEVGA też ma swoją klawiaturę mechaniczną. Oto model Z10

EVGA też ma swoją klawiaturę mechaniczną. Oto model Z10

EVGA jest kolejną firmą, która chce podbić rynek akcesoriów dla graczy. Pierwszym sprzętem, który ma w tym pomóc, jest klawiatura mechaniczna EVGA Z10. Co o niej już wiemy?

Klawiatura po raz pierwszy została zaprezentowana już w styczniu tego roku na tragach CES 2018 w Las Vegas. Jednak przez te kilka miesięcy nie znalazła drogi na sklepowe półki. Właśnie uległo to zmianie i urządzenie można już kupić, między innymi w oficjalnym sklepie producenta.

EVGA Z10 to klawiatura mechaniczna, która została wyposażona w przełączniki marki Kailh o żywotności 60 mln aktywacji. W ofercie dostępne są modele z niebieskimi i brązowymi switchami. W obu wariantach otrzymujemy jednokolorowe podświetlenie o czerwonej barwie. Oczywiście producent nie zapomniał o efektach iluminacji. Do wyboru mamy kilka podstawowych, jak chociażby oddychanie czy też eksplozja.

Klawiatura wyposażona jest w wiele dodatków, jak chociażby suwaki do regulacji jasności i głośności, przyciski do ustawienia makr, dwa porty USB, do których można podłączyć np. telefon do ładowania, a nawet ekran LCD, na którym można wyświetlać między innymi aktualne taktowanie karty graficznej lub temperaturę pracy procesora. Szkielet urządzenia wykonany jest z aluminium. W zestawie otrzymujemy magnetycznie przytwierdzaną podpórkę pod nadgarstki.

Klawiatura mechaniczna EVGA Z10 kosztuje 149 dolarów.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię