Strona głównaWiadomościSzykuje się katastrofa w Fortnite. W Wykrzywione Wieże uderzy meteor?

Szykuje się katastrofa w Fortnite. W Wykrzywione Wieże uderzy meteor?

Jeszcze w kwietniu dojdzie do ogromnej katastrofy! W Wykrzywione Wieże najprawdopodobniej uderzy meteor, który kilka dni temu pojawił się na niebie gry Fortnite. Wskazuje na to wiele mniejszych i większych śladów.

Kilka dni temu w grze Fortnite pojawił się tajemniczy obiekt. Na niebie nad wyspą, gdzie rozgrywają się wszystkie walki, da się zauważyć jasny element, który wyglądem przypomina zmierzający ku ziemi meteor. Po aktualizacji oznaczonej jako 3.4 wyraźnie zwiększył on swoje rozmiary, co oznacza, że jest coraz bliżej. To zapowiada nieuniknioną katastrofę.

Oczywiście fani nie mogli przejść obok tego obojętnie i zaczęli szukać wskazówek, na temat tajemniczego obiektu. W plikach gry znaleziono wzmiankę na temat meteoru. Wiadomo, że z czasem ma on uderzyć w ziemię. Znaleziono nawet sam model obiektu, który prezentuje się następująco:

Ale na tym nie koniec domysłów. Gracze zauważyli, że w kilku miejscach na mapie zaczął wibrować im kontroler. Jeden z użytkowników zauważył, że drgania się powtarzają. Posłużył się alfabetem morsa, aby odkodować wiadomość. Według niego wibracje oznaczają SOS D5 418. SOS to wezwanie o pomoc. D5 to z kolei miejsce na mapie, gdzie znajdują się Wykrzywione Wieże. Nie wiadomo natomiast, co oznacza 418. Początkowo myślano, że to 1 kwietnia 2018 roku, ale tego dnia nic się nie wydarzyło. Kolejna teoria mówi o 18 kwietnia. To właśnie wtedy ma dojść do katastrofy, w skutek której Wykrzywione Wieże ulegną zniszczeniu. Warto jeszcze dodać, że w kilku miejscach na mapie pojawiły się teleskopy, zwrócone w kierunku tajemniczego obiektu.

Co to oznacza dla graczy i samej gry? Tego niestety nie wiemy. Jednego możemy być jednak pewni – w Epic Games wiedzą, jak podtrzymywać duże zainteresowanie produkcją.

Źródło:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię