Strona głównaWiadomościRozrywkaEwan McGregor powróci do roli Obi-Wana. Disney kręci serial o Mistrzu Jedi

Ewan McGregor powróci do roli Obi-Wana. Disney kręci serial o Mistrzu Jedi

Odkąd Ewan McGregor w “drugiej trylogii” wcielił się w rolę Obi-Wana Kenobiego, wielu fanów Gwiezdnych Wojen czekało na jego powrót do tego uniwersum. Wygląda na to, że to pragnienie wkrótce się ziści.

Disney planuje rozpocząć prace nad wysokobudżetowym serialem, w całości poświęconym losom Mistrza Jedi. Studio najpierw planowało osobny film na ten temat, ale pomysł ewoluował w kierunku serialu. Podobna sytuacja ma miejsce jeśli chodzi o Bobę Fetta, który też dostanie swój serial. Zmiana podejścia w obu przypadkach prawdopodobnie jest związana z kiepskim przyjęciem przez widzów filmu pełnometrażowego o Hanie Solo. Poza tym, nowe seriale mają być siłą pociągową startującego 12 października Disney+, czyli nowej usługi w stylu Netflixa. W przygotowaniu są także kolejne seriale o postaciach z uniwersum Gwiezdnych Wojen. 

Zobacz: Star Wars Jedi: Fallen Order – w grze nie przetniecie nikogo mieczem świetlnym

Wróćmy jeszcze do tematu Obi-Wana. Ani fabuła, ani inne detale dotyczące obsady nie zostały jeszcze ujawnione. Ewan McGregor, oprócz występu w drugiej trylogii, zaliczył także “zagranie głosem” w Przebudzeniu Mocy z 2015 roku. Pod koniec roku będzie można go zobaczyć w sequelu Lśnienia, gdzie zagra dorosłego Danny’ego Torrance’a.

Cieszycie się na powrót Ewana do roli Mistrza Jedi?

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię