Strona głównaKonsoleNintendo za darmo wymieni graczom konsole Switch na nowszy model

Nintendo za darmo wymieni graczom konsole Switch na nowszy model

Nintendo zapowiedziało, ze wymieni graczom konsole Nintendo Switch na nowszy model wyposażony w lepszą baterię. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich, a tylko tych graczy, którzy zakupili konsolę nie później niż miesiąc temu.

Według informacji przekazanych na Reddit, Nintendo America poinformowało, że gracze mogą odesłać starszy model Switcha i wymienić go na nowszy, bez żadnych dodatkowych kosztów. Warunkiem wymiany jest dowód zakupu z datą nie starszą niż 17 lipca, kiedy to firma po cichu wprowadziła na tamtejszym rynku nową wersję konsoli.

Zobacz: Darksiders II Deathinitive Edition już wkrótce na Nintendo Switch

Nintendo potwierdziło swoją ofertę serwisowi Polygon, informując, że klienci będą musieli pokryć jedynie koszty przesyłki i ubezpieczenia jeżeli będą chcieli skorzystać z oferty. Obecnie oferta dotyczy wyłącznie USA oraz Kanady i nie jest jasne czy będzie dostępna również w innych lokalizacjach. Co więcej jest ona również ograniczona czasowo, wiec zainteresowani muszą skontaktować się z producentem jak najszybciej żeby rozpocząć proces wymiany urządzenia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepolygon
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię