Strona głównaGryF.I.S.T.: Forged In Shadow Torch za darmo

F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch za darmo

Kolejną grą jaką serwuje nam Epic Games za darmo jest F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch. Sympatyczna platformówka, która zapewni godziny świetnej zabawy.

Jak czytamy w opisie gry:

Gra akcji w stylu metroidvanii, która łączy w sobie eksplorację świata, intensywne walki i stanowiące prawdziwe wyzwanie sekcje platformowe.

Sześć lat temu Machine Legion napadł na Torch City – miasto pierwotnie zamieszkane przez zwierzęta – które następnie skolonizował. Rayton, były żołnierz walczący podczas rebelii, żyje od tamtego czasu w odosobnieniu. Po tym jak przymusowo aresztowano jego przyjaciela, Rayton odzyskuje swoją mechaniczną pięść i wyrusza walczyć z wrogiem. Nie spodziewał się jednak, że wplątano go w pogmatwany układ pomiędzy mafią, rebeliantami i legionem.

Wyrafinowana mapa z niezliczonymi sekretami, której obszary przeplatają się ze sobą

Odkrywanie świata gry w stylu Metroidvanii z tuzinem obszarów o wyróżniających się motywach i poziomach. Zdobywanie nagród poprzez ukończenie wyzwań związanych z walką, zagadkami i sekcjami platformowymi w niezliczonych komnatach, tunelach i skrótach.

Dzięki automatycznie ładującej się mapie, której obszary przeplatają się ze sobą, dopracowane w szczegółach Torch City jest jeszcze piękniejsze i bardziej przekonywujące.

Aby pobrać F.I.S.T.: Forged In Shadow Torch należy wejść TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię