Strona głównaGryDeath Stranding Director’s Cut za darmo

Death Stranding Director’s Cut za darmo

Tym razem Epic Games dało z grubej rury i powtórzyła się sytuacja z GTA V. Dzisiaj do zgarnięcia za darmo macie Death Stranding.

Dzisiejszą grą jaką możecie zgarnąć za darmo w ramach świątecznej akcji Epic Games jest Death Stranding. Smutniejsza wiadomość jest taka, że ze względu na kaliber gry i ogromne zainteresowanie wysadziło serwery Epic, o czym świadczą statystki serwisu Downdetector.

Tak czy inaczej w końcu zacznie to działać i będzie mogli pobrać grę za darmo. Aby to zrobić należy wejść TUTAJ.

Jak czytamy w opisie gry:

Legendarny twórca gier Hideo Kojima przedstawia swoje nieszablonowe dzieło, teraz w rozszerzonej edycji DIRECTOR’S CUT.

W przyszłości tajemnicze zdarzenie zwane Wdarciem Śmierci otworzyło drzwi pomiędzy wymiarami żywych i umarłych, przez co okropne stworzenia z zaświatów przemierzają teraz zniszczoną Ziemię, zamieszkałą przez niedobitki społeczeństwa.

Jako Sam Bridges masz za zadanie nieść nadzieję ludzkości poprzez zjednoczenie ostatnich ocalałych żyjących w zdziesiątkowanej Ameryce.

Czy scalisz zrujnowany świat – krok po kroku?

DEATH STRANDING DIRECTOR’S CUT na PC oferuje tryb WYSOKIEJ PŁYNNOŚCI, TRYB ZDJĘĆ i OBSŁUGĘ MONITORÓW ULTRA-WIDE. Gra zawiera również zawartość nawiązującą do serii gier HALF-LIFE autorstwa Valve Corporation oraz Cyberpunk 2077 studia CD Projekt Red. Social Strand System™: bądź w kontakcie z graczami na całym świecie.

Teraz pozostaje uzbroić się w cierpliwość i czekać na naprawienie serwerów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię