Strona głównaGryAktualnościF1 2021 - aktualizacja 1.17 adresuje problemy trybu online

F1 2021 – aktualizacja 1.17 adresuje problemy trybu online

Sezon Formuły 1 na dobre się juz rozpoczął. W międzyczasie Codemasters postanowiło naprawić kilka mankamentów trybu multiplayer w F1 2021.

Początek Formuły 1 co roku motywuje wielu fanów, żeby z powrotem usiąść do kierownicy i spróbować swoich sił w walce z Hamiltonem czy Verstappenem. Codemasters regularnie pracuje nad F1 2021, powoli rozwijając grę, do której pomiędzy wyścigami wracają fani.

Zobacz: Muzeum retro komputerów zniszczone w bombardowaniu Mariupola w Ukrainie

Dobrym przykładem wprowadzanych zmian jest aktualizacja 1.17, która trafiła niedawno na serwery gry. Jest ona dostępna na konsolach PlayStation, Xbox oraz PC. Pełną listę zmian znajdziecie na stronie Electronic Arts.

Głównym celem tego patcha jest usprawnienie rywalizacji online. Zniknął bug uniemożliwiający rozpoczęcie wyścigu, kiedy dołączamy w trakcie kwalifikacji. Pojawiło się również parę zmian do Lig, co powinno dodatkowo zachęcić fanów do spróbowania swoich sił w tym trybie. Wśród zmian generalnych znajduje się z kolei usprawnienie do AI.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię