Strona głównaGryAktualnościKoniec Uncharted: Fortune Hunter. Sony zamyka serwery swojej gry mobilnej

Koniec Uncharted: Fortune Hunter. Sony zamyka serwery swojej gry mobilnej

Po sześciu latach od premiery historia Uncharted: Fortune Hunter dobiega końca. Sony wyłączyło możliwość kupowania mikropłatności wewnątrz gry.

Uncharted: Fortune Hunter to gra logiczna, która światło dzienne ujrzała w 2016 roku. Kontrolujemy w niej Nathana Drake’a, rozwiązując różne krótkie łamigłówki. Progres przypomina nieco Candy Crush Sagę i jak przystało na grę mobilną, oferuje ona sporo mikropłatności.

Zobacz: Diablo II: Resurrected – kiedy nowa aktualizacja i start sezonu rankingowego?

Naughty Dog na swoim Twitterze poinformowało, że gra kończy swój żywot. Nie będzie można jej pobrać ze sklepu, a mikopłatności zostały wyłączone. Fani, którym zależy na dalszej grze, mogą kontynuować swój progres offline, dopóki nie usuną gry z urządzenia.

Nie znamy powodu tej decyzji, ale można śmiało założyć, że chodzi o popularność gry. Naughty Dog nie udało się podbić rynku mobilnego i nie podążali też raczej drogą regularnych aktualizacji. Studio pracuje aktualnie nad kilkoma różnymi projektami. Możliwe, że wśrod nich znajduje się nowa gra mobilna.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGamespot
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię