Strona głównaGryAktualnościF1 2022 - supersamochody pojawią się tylko w karierze?

F1 2022 – supersamochody pojawią się tylko w karierze?

Codemasters nie może najwyraźniej zdecydować się co robić z F1 2022. Pomysł z supersamochodami powoli odchodzi w niepamięć.

Oficjalnie nie poznaliśmy jeszcze żadnych szczegółów dotyczących F1 2022. Gra teoretycznie nie została nawet zapowiedziana. Premiery jesteśmy jednak niemalże pewni, a ostatnie plotki utwierdziły nas w przekonaniu, że Codemasters ciężko pracuje nad następną odsłoną.

Zobacz: Microsoft i Activision – kilkoro senatorów chce utrudnić fuzję firm

Znany insider Tom Henderson poinformował niedawno, że twórcy chcą zrezygnować z trybu fabularnego i w jego miejsce wrzucić do gry supersamochody. Byłyby one grywalne również w multiplayerze i mocno urozmaiciły możliwości tej serii.

Teraz pojawił się jednak nowy raport Hendersona, który sugeruje cofnięcie tej decyzji. Zarząd Formuły 1 poprosił podobno Codemasters, żeby zrezygnowali z tej nowości w multiplayerze i skupili się na F1. Supersamochody możemy więc potencjalnie zobaczyć tylko w karierze i czasówkach.

Henderson przy okazji informuje również, że cross-play pojawi się dopiero po premierze, a gra nie zmieni się znacząco względem poprzedniej części. Większość podstawowych mechanik przeniesiono z zeszłorocznej odsłony.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię