Advertisement
Strona głównaWiadomościOprogramowanieFacebook poprawia transfer wydarzeń do Kalendarza Google

Facebook poprawia transfer wydarzeń do Kalendarza Google

Facebook zaktualizował swoje narzędzie do migracji danych, Transfer Your Information, dodając do niego dwa nowe “miejsca docelowe”.

Od teraz (w zależności oczywiście od tego jak szybko aktualizacja do Was dotrze), Facebook pozwala na eksport danych w dwa nowe miejsca – do Kalendarza Google oraz na platformę Photobucket. Już wcześniej FB oferował wysyłkę zdjęć do Zdjęć Google.

Facebook

Wsparcie dla Photobucketa i Kalendarza pojawia się wraz z większym redesignem narzędzia Transfer Your Information, które zdaniem FB ma być prostsze i bardziej intuicyjne. Wraz z poprawkami, powinno być łatwiej śledzić status każdego transferu, prowadzić wiele transferów na raz do tej samej lokacji oraz filtrować i wybierać konkretne dane, które chcemy przenieść.

Zobacz: Facebook wydał ponad 23 miliony dolarów na ochronę Marka Zuckerberga

Transfer Your Information bardzo się rozwinęło od czasu startu usługi w 2019. Celem narzędzia i jego udziału w Data Transfer Project wraz z firmami takimi jak Microsoft, Google, Twitter i Apple jest umożliwienie użytkownikom przenoszenia danych pomiędzy platformami i ich usługami bez konieczności ich wcześniejszego pobierania. Biorący udział w programie tworzą “adaptery” pomiędzy swoimi najważniejszymi API, dzięki czemu możliwe jest przekazywanie danych w niemal każdym kierunku.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceThe Verge
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię