Strona główna Wiadomości Hardware Gamingowe znaczy lepsze? Skarpetki dla graczy Falcons

Gamingowe znaczy lepsze? Skarpetki dla graczy Falcons

Na rynku przyjęło się, że jak coś jest gamingowe, to jest lepsze. Dochodzimy w ten sposób do takich tworów, jak skarpetki dla graczy.

Czy jest na tym świecie coś, co jeszcze nie jest gamingowe? Już niemal w każdej dziedzinie znajdziemy coś, co jest dedykowane dla graczy. Mam wrażenie, że proces tworzenia takich produktów to burza mózgów marketingowca i projektanta. I te dwie osoby mogą wybrać jedną z dwóch dróg, albo je ze sobą połączyć. Droga pierwsza – dodajemy kolorowe podświetlenie, dużo kolorów, dużo czerwonego i nazywamy to gamingowe. Droga druga – mówimy jak bardzo nasz produkt poprawia wrażenia z gry, podnosi sprawność gracza i robi z niego maszynę do wygrywania.

 Osoby pracujące nad stworzeniem skarpetek dla gracza firmy Falcons zdecydowanie obrały ten drugi kierunek. Ich zdaniem wygodne skarpetki są podczas grania równie ważne co dobra mysz i klawiatura. Bo tylko one zapewnią jak najlepsze wyniki oraz… najlepsze warunki do zabawy z kolegami z drużyny i przyjaciółmi. To zdanie chyba nie do końca im wyszło.

Gamingowe skarpetki mają łączyć wygodę skarpetek z praktycznością butów i zapewniają optymalne warunki do grania bez względu na gatunek gry – od MOBA po FPS-y. Skarpetki zostały wykonane z grubego, ale bardzo dobrze oddychającego materiału, który pozwala czuć się komfortowo, ale również zapewnia dobry przepływ krwi w organizmie, co ma pozytywnie wpłynąć na koncentracje i pracę mózgu. Do tego posiadają grubą podeszwę, dzięki czemu np. podczas turniejów gracze mogą bez problemu chodzi po arenie bez butów oraz dodatkowo zapewniają ciepło, bo odbijają chłód pochodzący z podłoża.

To tyle, jeśli chodzi o najważniejsze cechy skarpetek jakie znajdziemy w opisie na Kickstarterze. Przejdźmy teraz do rzeczy poważniejszych, czyli ceny. Para skarpetek Falcons kosztuje 25 dolarów, dwie pary 50 dolarów, a trzy pary 105 dolarów. Cena rynkowa ma wynosić 49 dolarów za parę. Firma chce zebrać na Kickstarterze 10 tys. dolarów. Obecnie są to prawie 3 tys. i liczba stale rośnie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Avatar
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE