Strona głównaGryAktualnościFall Guys - darmowy, świąteczny skin trafił właśnie do sklepu

Fall Guys – darmowy, świąteczny skin trafił właśnie do sklepu

Fall Guys naszykowało dla swoich fanów świąteczną niespodziankę. Jest okazja, żeby przebrać naszą fasolkę za Świętego Mikołaja.

Jest kilka takich okresów w roku, kiedy większość gier multiplayer robi specjalne wydarzenia i nagradza swoich wiernych fanów darmowymi atrakcjami. Boże Narodzenie jest bez wątpienia jednym z nich, a rozdawanie kosmetycznych przedmiotów rozpoczęło Fall Guys.

Zobacz: Ho-Ho-Home Invasion czyli darmowa gra z Mikołajem w roli Solid Snake’a

Od 21 do 25 grudnia w grze można odebrać darmowy, świąteczny skin. Jak możecie się domyślać i zobaczyć również na powyższym wideo, fasolka staje się Świętym Mikołajem. Charakterystyczny, czerwony strój i długa broda jasno dają do zrozumienia, że nadchodzą święta.

Dla powracających graczy nie będzie to koniec atrakcji. Nie tak dawno temu rozpoczął się bowiem trzeci sezon, Winter Wonderland. Na graczy czeka więc nowy Battle Pass, mnóstwo skinów do zdobycia i przedmioty w sklepie błagające wręcz o poświęcenie na nich kilku koron.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię