Strona głównaGryAktualnościFall Guys - nadchodzi crossover z Portalem?

Fall Guys – nadchodzi crossover z Portalem?

Hit ostatnich tygodni od Mediatonic postawił ostatnio na intensywny rozwój sklepu ze skinami. Do Fall Guys nadchodzą z tej okazji kolejne crossovery.

Serię ekskluzywnych skórek z różnych gier rozpoczęło Team Fortress 2. Kilka dni temu, za 10 koron, do sklepu trafił skin Scouta z popularnego shootera. Aktualnie na rotacji znajduje się skin naboju z Enter the Gungeon, a teraz słyszymy o kolejnych pomysłach.

Podobnie jak w przypadku Fortnite’a czy Apex Legends, dataminerzy ciężko pracują nad nowym, ulubionym tytułem tysięcy graczy. W rezultacie HypexFG znalazł niedawno w plikach gry ślady kolejnych planów Mediatonic.

Do battle royale mają trafić skiny z Portala oraz My Friend Pedro. Popularny coop pojawi się w grze pod postacią Chell, a nieco nowsza zręcznościówka do sklepu przyniesie nam skin banana. Oba projekty mają pojawić się do kupienia w sklepie już we wrześniu. Nowości z crossoverów zdają się również utrzymywać stałą cenę 10 koron za obie części kostiumu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię