Strona głównaGryAktualnościDragon Ball FighterZ: Muten Rōshi trafi do gry jako kolejna postać

Dragon Ball FighterZ: Muten Rōshi trafi do gry jako kolejna postać

Kultowa postać z Dragon Ball, Muten Rōshi, już niedługo trafi do bijatyki Dragon Ball FighterZ. To już trzecia postać dodana w ramach FighterZ Pass 3.

Muten Rōshi, znany także jako Mistrz Roshi, dołączy do obsady Dragon Ball FighterZ we wrześniu aby “pokazać jak wygrywa się pojedynki w sztukach walki”. To trzecia postać w ramach FighterZ Pass 3 – poprzednimi byli Kefla i Goku Ultra Instinct. Pojawienie się nowego zawodnika zapowiedziało Bandai Namco US we wpisie na twitterze, do którego dołączono video, pokazujące Rōshi’ego w akcji:

Wideo jest co prawda krótkie, ale wystarczające by zapoznać się ze stylem nowej postaci. Widzimy na nim nawet jego atak specjalny, Evil Containment Wave, oraz ikoniczne wygłupy. Łącznie DB FigherZ będzie miało 41 postaci, a fani nadal czekają na ujawnienie dwóch kolejnych, które również powinny pojawić się w ramach FighterZ Pass 3.

Dragon Ball FighterZ wydane zostało w 2016 roku i od tamtej pory cieszy się nieustającym wsparciem twórców. To również całkiem ciekawa opcja dla początkujących miłośników bijatyk, niezależnie od tego czy są fanami świata Dragon Ball czy nie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię