Strona głównaGryAktualnościFall Guys przekracza 1,5 miliona graczy w 24 godziny

Fall Guys przekracza 1,5 miliona graczy w 24 godziny

Najnowszy hit Twitcha, zręcznościowy battle royale, chwali się ogromnym sukcesem. W pierwsze 24 godziny Fall Guys zebrało wokół siebie aż 1,5 miliona graczy.

Kilka dni temu na Twitchu niespodziewanie pojawiło się Fall Guys. Najwięksi streamerzy zaczęli rywalizować w kolorowym, zabawnym battle royale stylizowanym na coś w rodzaju telewizyjnego show. Gra szybko okazała się hitem i teraz zaczyna przynosić to ogromne korzyści.

Zobacz: 

Popularność tytułu można było odczuć już podczas wczorajszej, oficjalnej premiery. Serwery miały spore problemy, a w pewnym momencie wyłączono je nawet na parę godzin, żeby uspokoić sytuację i przywrócić całą sytuację do porządku. Jak się dzisiaj okazało, nie bez powodu deweloperzy mieli takie problemy.

Aż 1,5 miliona graczy dołączyło do społeczności Fall Guys podczas pierwszych 24 godzin od premiery. Gołym okiem widać tutaj zarówno skuteczność marketingu na Twitchu, ale również debiut w PlayStation Plus. Dla posiadaczy abonamentu Sony gra jest bowiem dostępna za darmo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię