Strona głównaGryAktualnościFortnite - Wiemy, jak działają nowe pojazdy

Fortnite – Wiemy, jak działają nowe pojazdy

Aktualizacja Fortnite v13.40 wreszcie pojawiła się na oficjalnych serwerach. Samochody zostały zaparkowane, radia włączone, a stacje benzynowe otwarte.

Nowy patch wprowadza do gry oczywiście nieco więcej niż tylko samochody. Nie da się jednak ukryć, że podobnie jak stadion w Warzone, będzie to główny bohater dzisiejszej aktualizacji Fortnite.

Zobacz: Fortnite – wszystkie bronie ukryte w Sezonie 3

Aktualnie można zasiąść za kółkiem ciężarówki, taksówki, pickupa oraz czegoś w rodzaju amerykańskiego hotroda. Każdy z pojazdów ma swoje punkty zdrowia, przyjmuje obrażenia i będzie można przywracać je za pomocą ognisk. Różnią się nieco od siebie modelem jazdy, na co znacząco wpływa również rodzaj powierzchni.

Najciekawszym dodatkiem, który czyni aktualizację Joy Ride znacznie ciekawszą, jest mechanika paliwa. Co jakiś czas będziemy musieli bowiem tankować każdy z samochodów. W przeciwieństwie do PUBG, gdzie można było nosić ze sobą kanistry, tutaj do napełniania samochodów paliwem służą stacje benzynowe.

Jak widać na powyższym zwiastunie, stacje można bardzo łatwo wysadzić. Zatankowanie samochodu może więc okazać się dużo trudniejsze, niż początkowo nam się wydawało.

Zgodnie z patch note’ami v13.40, w samochodach jest również dostępne radio. W tego typu grze, gdzie audio nie ma aż tak dużego znaczenia jak w Counter Strike’u czy Valorancie, muzyka podczas jazdy to bardzo przyjemne urozmaicenie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię