Strona głównaGryAktualnościFall Guys – Tryb Squads pomoże słabym graczom pozostać w grze

Fall Guys – Tryb Squads pomoże słabym graczom pozostać w grze

Do Fall Guys trafił tryb drużynowy, który pozwoli słabszym graczom dłużej cieszyć się z rozgrywki. Zespół może uchronić gracza przed eliminacją nawet jeżeli sam przegrał.

Czwarty sezon Fall Guys to nie tylko nowe mapy i kostiumy, to także tryb drużynowy. Nowa opcja tworzy drużyny mieszając dobrych graczy ze słabszymi, tak aby ci drudzy trochę dłużej mogli cieszyć się z gry.

Zobacz: Project Athia z oficjalnym tytułem i trailerem

W rozmowie z serwisem IGN, główny projektant gry Joe Walsh powiedział, że jeśli jeden gracz zostanie wyeliminowany to nadal będzie mógł wrócić o ile jego koledzy z drużyny są wystarczająco dobrzy. Teraz nie liczy się kto pierwszy odpadł tylko liczy się suma punktów jakie zdobyła cała drużyna.

Mechanizm ten można wykorzystać np. do podłożenia się przeciwnikowi tak aby strącić kilku przeciwników z planszy, kosztem własnego życia, ale z szansą na większe punkty dla własnej drużyny.

Z pozostałych ciekawostek Mediatonic został zakupiony przez Epic Games, więc możemy spodziewać się długiego wsparcia dla produkcji. Obecnie gra dostępna jest na PC i PS4, ale jeszcze tego lata ma trafić na Xbox i Nintendo Switch. Po cichu liczymy także na cross-play.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię