Strona głównaGryAktualnościNier: Automata kolejną ofiarą review bombingu na Steam

Nier: Automata kolejną ofiarą review bombingu na Steam

Nier: Automata to kolejna gra, która ma problemy w wersji na Steam, a co za tym idzie – stała się obiektem masowego wystawiania mocno negatywnych ocen.

Gracze pecetowi są mocno niezadowoleni z tego jak działa Nier: Automata na ich komputerach, szczególnie jeśli porównać ich wersję do tej, która niedawno ukazała się w Xbox Game Pass. W efekcie, zaczęli masowo wystawiać grze bardzo niskie oceny. Co prawda Nier: Automata nadal ma średnią ocen na poziomie “bardzo pozytywnym”, ale ostatnie 3 dni to wysyp “recenzji” niezwykle negatywnych. Najczęściej przewija się w nich kwestia rozczarowania różnicami pomiędzy wersjami ze Steam i Xbox Game Pass.

Nier: Automata

Jak już niedawno pisaliśmy, wersja z Game Passa wydaje się działać bez żadnych problemów, natomiast steamowa zalicza spadki FPS-ów oraz ma problemy ze sterowaniem. Gracze dzielą się swoimi wrażeniami, w których często pojawia się wniosek, że gra sama w sobie jest świetna, ale doznanie mocno psują wymienione błędy. Do tego wielu z nich czuje się obrażonych, że zapłacili pełną cenę za grę, która – w przeciwieństwie do innej platformy – nie działa bezproblemowo, a w dodatku wymaga dodatkowych modyfikacji.

Póki co Square Enix nie ustosunkowało się w żaden sposób do tych zarzutów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię