Strona głównaGryFallout 2 na silniku Fallout 3? To staje się faktem.

Fallout 2 na silniku Fallout 3? To staje się faktem.

Fallout Way of Chosen to fanowski remake drugiej części gry wykorzystujący silnik Fallout 3. Obecnie projekt jest w fazie pre-alfa. Autor udostępnił film przedstawiający postęp prac.

Zespół modderski Molten Clouds poinformował, że obecnie pracują nad remakem Fallout 2 na silniku Fallout 3 zatytułowany Way of Chosen. Według zespołu będzie on wierny drugiej części gry, ale zostanie wzbogacony o kilka nowych funkcji. Niestety nie będzie tu turowego systemu walki i izometrycznego rzutu ekranu, będzie za to pełne 3D.

Zadania i dialogi zostaną niemal w 100% wiernie przeniesione do modyfikacji. Ponadto autorzy dodadzą kilka linii dialogowych oraz możliwość realizacji zadań alternatywnymi metodami. Budynki i obiekty będą mieszanką tych znanych z Fallout 2,3 i NV. System awansu postaci nie zastapi umiejętności będzie wykorzystywał te obecne w F3. Obecnie nie została podana data planowanego udostępnienia modyfikacji.

[you tube=B1h-BLrZYR8]

Na powyższym filmie widzimy obszar Gecko. Jednak należy pamiętać, że jest to wersja pre-alpha i nie jest to ostateczna, jakość gry. Miejmy nadzieję, że projekt dotrwa do końca i nie zostanie zablokowany przez żadnego z posiadaczy praw do drugiej części gry.

Źródło: dsogaming

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię