Strona główna Gry Aktualności Fallout 3 w świecie Lego - przy pomocy klocków odtworzono postapokaliptyczny Waszyngton

Fallout 3 w świecie Lego – przy pomocy klocków odtworzono postapokaliptyczny Waszyngton

- Reklama -

Miłość do Fallouta zrodziła w głowie Youtubera pomysł na przedstawienie gry w nowych szatach. Z wirtualnych klocków zbudował świat, do którego pragną wkroczyć wszyscy fani…

Po nieudanej premierze Fallout 76 chyba większość z nas chciałaby cofnąć się do starych, dobrych czasów, gdy Fallout 3 brylował na pecetach. Nie był pozbawiony błędów, ale był najlepszą odsłoną od czasu przejścia z widoku 2D do 3D. Chcąc przypomnieć fanom gry piękno postapokaliptycznego świata, Youtuber Bearly Regal przygotował specjalną wersję Fallout 3, którą zbudował z klocków Lego.

Zobacz także: Gracz zdemolował sklep, bo nie przyjęto jego zwrotu z Fallout 76

Już wcześniej pokazał jak mógłby wyglądać Metal Gear Solid i Fortnite w wariancie Lego. Aby odtworzyć znane lokacje skorzystał z edytora wbudowanego w grze Lego Worlds. I tym razem nie zawahał się użyć kolorowych klocków do zaprezentowania zdewastowanej stolicy USA. Jest ponura, niezbyt zaludniona i mocno napromieniowana tak, jak w oryginale. Efekty jego pracy możemy zobaczyć na krótkim filmiku, który jest wierną kopią oficjalnego trailera gry wyprodukowanej przez Bethesdę.

Z informacji załączonych w wideo wynika, że nie była to lekka robota. Na ten projekt poświęcił ponad 100 godzin i 2 miliony klocków. Jego wkład doceniło już sporo osób, zostawiając wymowne komentarze. Niektóre z nich odnoszą się kąśliwie do Fallouta 76, a także studia Traveller’s Tales, które już kilka razy odświeżało popularne marki filmów w świecie Lego (Batman, Indiana, Jones, Star Wars). Co tu dużo mówić, miłośnicy serii z wielką chęcią zobaczyli Lego Fallout 3.

Dzieło Bearly Regal doczeka się w przyszłości pełnej prezentacji, która będzie zawierać “upiory, działające promieniowanie i osady, które wezwą cię do pomocy, gdy zostaną zaatakowane”.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE