Strona głównaWiadomościHardwareNvidia rozdaje za darmo Battlefield V do zamówień kart graficznych RTX

Nvidia rozdaje za darmo Battlefield V do zamówień kart graficznych RTX

Mówi się, że darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Jednak, by dosiąść tej kobyły trzeba wydać niemałą kwotę…

Nvidia zrobi wszystko, by wylansować swoją najnowszą generację kart graficznych. Będzie chwalić się efektami ray tracing, które poprawiają wrażenia w grach. Pokazywać wykresy potwierdzające dużą przewagę w wydajności nad rodziną Pascal. A kiedy i to nie pomaga, sięga do kieszeni po darmowe klucze Battlefield V.

Dzięki nowej promocji przy zakupie jakiegokolwiek modelu RTX otrzymamy bezpłatny kluczyk aktywujący grę na platformie Origin. Zamówienia dotyczą najmocniejszego RTX 2080 Ti, 2080 oraz wariantu 2070, na którym ze strachem można uruchomić technologię DXR. Wówczas w trakcie grania mamy podziwiać na ekranie podobne efekty, jak na poniższym materiale.

Aby skorzystać z okazji na darmowe Battlefield V należy dokonać zamówienie do 7 stycznia 2019. Dodatkowym warunkiem jest konieczność odblokowania kodu aktywacyjnego gry w sterowniku Nvidia GeForce do 31 stycznia. O ile macie plany przytulić RTX-a, wtem dokładnie przyjrzyjcie się dystrybutorom biorącym udział we wspomnianej akcji.

A jeśli nie interesuje Was oferta Zielonych, zawsze możecie skorzystać z aktualnej promocji AMD. Maja oni jeszcze lepszą propozycję na darmowe gry. Resident Evil 2 Remake, Devil May Cry 5 oraz The Division 2 są dorzucane do kart Radeon RX

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Grzegorz Rosa
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię