Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Aktualizacja Wastelanders wprowadzi trudniejsze potwory i lepsze plany uzbrojenia

Fallout 76 – Aktualizacja Wastelanders wprowadzi trudniejsze potwory i lepsze plany uzbrojenia

Długo oczekiwana aktualizacja Fallout 76 Wastelanders trafi na serwry już 14 kwietnia. Tego dnia gra też będzie dostępna na Steam. Ekipa Bethesdy udostępniła nowy zwiastun przedstawiający zmiany jakie zajdą w grze, a będzie tego dużo. Nowe potwory, waluta, plany uzbrojenia i wiele innych.

W najbliższy wtorek do Fallout 76 trafi aktualizacja Wastelanders, a wraz z nią szereg zmian w grze. Deweloperzy gry przedstawili najważniejsze zmiany w materiale, który możecie obejrzeć poniżej. Co najważniejsze, do gry trafi nowa waluta – złoto, które będzie środkiem płatniczym u dostawców handlujących planami broni i zbroi. Te z kolei będą potrzebne, bo w Appalachii pojawi się nowy potwór Wendigo Colossus, jakby zwykły to było mało. Potwór będzie miał trzy głowy i będzie mógł wzywać, swoich mniejszych kolegów na pomoc.

Zobacz: Masz bana w Fallout 76? Nie zagrasz w multi DOOM Eternal

Co więcej, deweloper informuje, że w związku z aktualizacją pewne obszary mapy nie będą dostępne. W poniższym materiale oznaczone są lokacje, z których należy przenieść swój obóz teraz lub po aktualizacji.

Zobacz: Fallout 76 za darmo na Steam, ale tylko jeżeli masz grę na Bethesda.net

Dodatek Wastelanders jest bezpłatny dla każdego kto posiada kopię gry na PS4, Xbox One i PC. Od 14 gra będzie dostępna na Steam, a gracze, którzy do jutra niedzieli do końca dnia połączą konta Bethesda.net i Steam otrzymają kopię gry na Steam za damro.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepolygon
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię