Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – Bethesda potwierdza wsparcie na kolejny rok

Fallout 76 – Bethesda potwierdza wsparcie na kolejny rok

Podczas ostatniej sesji AMA ekipa Bethesda Softwork potwierdziła, że Fallout 76 będzie nadal rozwijany przez co najmniej rok. W tym czasie do gry trafi nowy wątek fabularny oraz wiele nowych usprawnień i elementów uprzyjemniających rozgrywkę.

Niedawno do Fallout 76 trafiło rozszerzenie Westlanders, które wprowadziło do gry długo oczekiwane postacie niezależne. Na szczęście Bethesda na tym nie poprzestanie i planuje dalszy rozwój gry. Podczas ostatniego AMA z deweloperami pojawiła się informacja, że w planach jest jeszcze co najmniej rok rozwoju gry.

Zobacz: Fallout 76 – do gry trafią zwierzęcy towarzysze

W kolejnych miesiącach możemy spodziewać się nowego wątku fabularnego powiązanego z Bractwem Stali, legendarnych perków, które trafią jeszcze tego lata oraz kolejnych broni i ulepszeń. W planach jest również rozbudowa systemu obozowisk oraz poprawki balansu rozgrywki. Zmianie ulegnie również interfejs oraz na PC zostanie dodany czat tekstowy.

Zobacz: Fallout 76 – Oceny na Steam w większości pozytywne

Premiera Fallout 76 miała miejsce 14 listopada 2018. Od tego momentu gra przeszła długą drogę i obecnie jest oceniana o wiele lepiej niż po premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię