Strona głównaGryAktualnościFallout 76: Bethesda życzy sobie ponad 20 zł za wirtualną lodówkę

Fallout 76: Bethesda życzy sobie ponad 20 zł za wirtualną lodówkę

Społeczność nie jest zadowolona. 

Najbardziej w trwającym zamieszaniu boli graczy fakt, że od samego początku mikrotransakcje w Falloucie 76 miały być wyłącznie kosmetyczne. Teraz niestety trochę się pozmieniało.

Zobacz: „Ludzie kupią wszystko”. Todd Howard wspomina mikropłatności z The Elder Scrolls IV

Dodana ostatnio w Atom Shopie lodówka to pomysł, który narodził się w głowach graczy. Możecie postawić ją w swojej bazie i używać do przechowywania jedzenia oraz picia, co spowalnia czas ich zepsucia o 50%.

Niestety, nowy przedmiot, który wielu fanom mógłby znacząco ułatwić życie, kupicie wyłącznie za prawdziwe pieniądze. Lodówka kosztuje 700 Atomów, siedem dolarów.

Atom Shop jest aktualnie głównym przedmiotem dyskusji na Reddicie. Społeczność dyskutuje nie tylko o aktualnej dramie z lodówką, ale również wartościach innych dostępnych w sklepie przedmiotów. Biorąc pod uwagę, że Bethesda jest stosunkowo aktywna na subreddicie Fallouta 76, możemy spodziewać się odpowiedzi z ich strony. Pytanie tylko, czy zdecydują się na odwrócenie tej sytuacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię