Strona głównaGryAktualnościFortnite: Aktualizacja v10.30 dodaje dwie nowe lokacje

Fortnite: Aktualizacja v10.30 dodaje dwie nowe lokacje

Dwa popularne miejsca właśnie powróciły na mapę battle royale. 

Wygląda na to, że Epic ma przed finałami Fortnite Championship Series do wykonania jakąś normę. W ostatniej aktualizacji obok standardowych zmian zobaczyliśmy bowiem aż dwa nowe Rift Zone’y.

Zobacz: Najnowsze plotki wskazują na współpracę Fortnite i Splatoon

W środku Paradise Palms pojawiło się Moisty Mire. Prawdopodobnie stąd ta błyskotliwa nazwa, Moisty Palms. Wewnątrz tego Rift Zone’a kucnięcie zamieni gracza w jakiś losowy przedmiot, pozwalając mu schować się pomiędzy innymi krzesłami czy fotelami. Przyda się doświadczenie z jednego z pobocznych trybów Fortnite, Prop Hunt.

Drugi Rift Zone to Greasy Grove. Z racji, że lokacja powróciła kosztem Durrr Burgera, z nieba spadać tam będą… taco. Skonsumowanie jednego z nich odnawia 10 effective health (tarczy lub zdrowia). Co więcej, Epic temat jedzenia udało się również połączyć z tańcem. Jeżeli zaczniemy tańczyć wewnątrz Greasy Grove, jesteśmy odporni na obrażenia innych graczy i odnawiamy 20 HP na sekundę.

Z gry został również wyciągnięty Burst SMG, a zamiast niego znajdować będziecie teraz Tactical SMG. Reszta zmian to głównie naprawione błędy. Pełną listę wprowadzonych nowości znajdziecie tutaj.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię