Strona głównaGryAktualnościFallout 76: Bractwo Stali trafi do gry tydzień wcześniej

Fallout 76: Bractwo Stali trafi do gry tydzień wcześniej

Bethesda ma niespodziankę dla fanów Fallout 76 i Bractwa Stali – kultowa organizacja trafi do gry tydzień wcześniej niż to zapowiadano.

Powód wcześniejszego niż zapowiadano udostępnienia Bractwa Stali wziął się z błędu – trochę przypadkiem, autorzy gry udostępnili je w pierwszej kolejności graczom na konsolach Xbox. Jednak, zamiast wycofać aktualizację, uznano, że w takim razie Bractwo trafi do wszystkich. Wszystko w ramach aktualizacji Steel Dawn.

Bractwo Stali było jednym z najbardziej wyczekiwanych elementów uniwersum Fallouta, na którego pojawienie się gracze czekali ponad 2 lata. Jednak było to częściowo uzasadnione historią gry, natomiast teraz – po tym jak pojawił się dodatek Appalachia – Bethesda uznała, że Bractwo może się w końcu pojawić w świecie MMO.

Jednak to nie jedyny dodatek do gry, który pojawił się wraz ze Steel Dawn. Aktualizacja dodaje też podziemne bunkry dla naszych obozów oraz nowych sojuszników, których można zwerbować jako część przepustki bitewnej S.C.O.R.E.

Teraz właśnie na serwerach Fallout 76 powinny trwać prace nad wprowadzeniem aktualizacji, a jutro rano wszystko powinno już być gotowe. Więc udanej zabawy!

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię