Strona głównaGryAktualnościNo Man's Sky - gracze tworzą imprezowe planety

No Man’s Sky – gracze tworzą imprezowe planety

W 2019 w No Man’s Sky pojawił się syntezator, pozwalający graczom na komponowanie melodii. W 2020 gracze tworzą imprezowe kolonie.

Gracze, którzy nad nimi pracują, nazywają swoje imprezowe planety Dual Rave Planets, ponieważ mają się one uzupełniać kolorystycznie. Póki co powstały dwa, bioluminescencyjne światy, istniejące w tym samym systemie planetarnym. Jedna świeci na czerwono, druga bardziej na niebiesko. Są to jedne z bardziej skomplikowanych projektów w grze, bo gracze którzy się na nich znajdują, mają stroboskopy, wyświetlacze elektroniczne oraz wspomniane syntezatory.

new byteblast at the rave colony (PC normal) from NMSGalacticHub

Czerwona planeta, Electric Diplo Carnival, pełna jest gigantycznych, neonowych grzybów. Nazwa odnosi się do festiwalu z muzyką klubową, Electric Daisy Carnival, czyli jednego z największych tego typu wydarzeń w Północnej Ameryce. Niebieski świat natomiast to Lepios, nad którym bez przerwy przelatuje deszcz meteorytów. Oba światy pełne są różnych minigierek oraz oczywiście scen i dzieł pixelartowej sztuki.

Zobacz: No Man’s Sky nowa łatka pozwala przenieść zapisy gry z PS4 do PS5

Budowa planet zaczęłą się wczesną jesienią, a teraz osady na nich – które mieszczą do 30 baz – są skompletowane i gotowe do odwiedzania. To kolejny powód by wrócić do No Man’s Sky, szczególnie, że gra niedawno otrzymała spory zestaw aktualizacji, z milionami nowych planet oraz okazów flory i fauny. Gra otrzymała też odświeżony wygląd dla konsol nowej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię