Advertisement
Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – hakerzy na odległość kradną graczom ekwipunek

Fallout 76 – hakerzy na odległość kradną graczom ekwipunek

Fallout 76 to pasmo nieszczęść i problemów dla graczy. Tym razem hakerzy stworzyli narzędzie, które pozwala okradać innych z całości ekwipunku. Gracze konsolowi na razie mogą spać spokojnie.

Informacja o narzędziu pozwalającym okradać graczy Fallout 76 pojawiła się na forum Reddit. Internauta TonyQuark poinformował, że hakerzy opracowali narzędzie, które może być wykorzystane do przejęcia pancerzy, broni oraz innych elementów wyposażenia od napotkanych graczy. Rozwiązanie to działa tylko na publicznych serwerach.

Narzędzie to nie wymaga nawet bezpośredniego kontaktu z innym graczem, wystarczy, że ofiara znajdzie się w polu widzenia oprawcy, dokładnie w odległości wczytania obiektów. Bezpieczne pozostają jedynie kapsle oraz elementy wyposażenia zamknięte w pojemnikach. Nie jest zagrożona również bezpośrednia wymiana i handel z innymi graczami.

Zobacz: Wiedźmin Netflix – Lauren S. Hissrich opowiada o planach na drugi sezon

TonyQuark sugeruje, aby do czasu opracowania przez Bethesdę rozwiązania unikać publicznych serwerów i grać na prywatnych, chociaż te dostępne są tylko dla ludzi w wykupionym abonamentem. Radzi również żeby nie używać na razie najlepszych broni i pancerzy.

Zobacz: Hellblade 2 potwierdzone na PC i Xbox Series X

Bethesda na Reddit zapewniła, że wie o problemie i pracuje nad rozwiązaniem,. jak podkreśla ofiarą hakerów padła zaledwie garstka graczy. Aktualizacja ma pojawić się w ciągu kilku najbliższych godzin.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceReddit
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię