Showrunnerka serialu Wiedźmin produkcji Netflix opowiada o pomysłach i planach na drugi sezon. Tym razem Geralt, Ciri i Yennefer będą podróżować wspólnie.

W miniony piątek miała miejsce premiera pierwszego sezonu serialu Wiedźmin produkcji Netflix. Zapewne wiele osób tak jak ja obejrzało całość za jednym posiedzeniem i teraz chce więcej. Na kolejny sezon przyjdzie nam jeszcze poczekać. Na szczęście dwa miesiące temu już było wiadome, że drugi sezon powstanie.

Zobacz: Milion graczy włączyło Wiedźmina 3 w grudniu

Teraz showrunnerka serialu Lauren S. Hissrich podczas wywiadu z serwisem GamesRadar zdradziła kilka pomysłów na drugi sezon.

O drugim sezonie mogę powiedzieć tyle, że opowiadana w nim historia będzie znacznie bardziej skoncentrowana. Historia będzie silniejsza, ponieważ wszystkie relacje, które nawiązaliśmy w pierwszym sezonie, faktycznie zaczną przynosić efekt w sezonie drugim.

Hissrich zasugerowała również, że w drugim sezonie bardziej skoncentruje się na wspólnych przygodach Geralta, Yennefer i Ciri. Głowni bohaterowie nie będą już rozdzieleni.

Postacie zaczynają się spotykać i wchodzić w interakcje. Czasami idzie im dobrze, a czasami źle. Ale to trochę tak, jakby wszystkie te elementy składowe, które powstały dla świata, zaczęły się łączyć ze sobą w coś bardziej konkretnego.

Miejmy nadzieję, że drugi sezon będzie znacznie lepszy. Zresztą taki musi być skoro Hissrich chce, aby serial miał siedem sezonów. Prace nad drugim sezonem mają wystartować na początku przyszłego roku. W chwili obecnej, obsada oraz fabuła są ścisłą tajemnicą, musimy czekać na pierwsze przecieki. Jedno jest pewne Cavill długo nie posiedzi w domu przed komputerkiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię