Strona głównaGryAktualnościW Fallout 76 powstał klan arystokratów tylko dla płacących abonament

W Fallout 76 powstał klan arystokratów tylko dla płacących abonament

Jeszcze niedawno śmialiśmy się, że Bethesda wprowadza dobrowolny abonament do Fallout 76. Dzisiaj śmieją się ci, którzy go kupili, bo stworzyli elitarny klan dla arystokratów.

W Fallout 76 powstał nowy klan o nazwie Apokaliptyczna Arystokracja. Zrzesza on graczy, którzy zdecydowali się na wykupienie kontrowersyjnego abonamentu Fallout 1st. Przy czym „arystokracja” w nazwie nie jest przypadkowa. Członkowie grupy innych graczy, którzy nie zdecydowali się na ponoszenie miesięczne opłaty, nazywają wieśniakami.

Co ciekawe, w momencie stworzenia klanu jego założyciel – VectorZarak – sam nie miał wykupionego abonamentu. Ale już nadrobił zaległości. Sam uważa, że to jedynie żart i nazywanie innych „wieśniakami” to forma wczuwania się w postacie wyższej klasy. Tego samego zdania nie podzielają inni gracze. Ich zdaniem nie jest to udawane. Jako przykład podają liczne memy, które są publikowane przez Apokaliptyczną Arystokrację i wyśmiewają graczy bez abonamentu.

Zresztą wystarczy spojrzeć na wypowiedzi niektórych członków Apokaliptycznej Arystokracji, aby przekonać się, że niektórzy wczuli się trochę za bardzo.

– Mamy po prostu większą klasę i bogactwo od zwykłego motłochu. Na prywatnych serwerach zbieramy legendarne przedmioty i sprzedajemy mniej zamożnym z ogromnym zyskiem – powiedział jeden z nich.

– Zdecydowanie jesteśmy nadrzędni nad klasą wieśniaków i musieliśmy zebrać się razem, by trzymać ich z dala od naszych ogródków – dodał kolejny.

VectorZarak zapewnia, że klan powstał jako odpowiedź na toksyczne zachowanie innych graczy, którzy wyśmiewali posiadaczy Fallout 1st. Grupa zresza posiadaczy abonamentu, którzy mogą teraz w spokoju rozmawiać ze sobą na temat gry. To wszystko brzmi jak zapowiedź ogromnego konfliktu, który dopiero się zaczął i może rozrosnąć się do dużo większych rozmiarów.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię