Strona głównaGryAktualnościRocket League - Psyonix wyjaśnia działanie nowego systemu schematów

Rocket League – Psyonix wyjaśnia działanie nowego systemu schematów

W przyszłym miesiącu mikrotransakcje w Rocket League ulegną sporej zmianie. 

O zakończeniu przygody popularnej gry online z lootboxami wiedzieliśmy już od ładnych kilku miesięcy. Teraz wiemy już, co dokładnie zastąpi losowe skrzynki i na jakiej zasadzie będzie działać.

Zobacz: Rocket League – Halloweenowe wydarzenie współpracą ze Stranger Things

Wszystko dzięki nowemu wpisowi na blogu Rocket League. Deweloper wyjaśnił, że razem z wprowadzeniem Blueprintów światło dzienne ujrzy również nowa waluta premium, Credits, dostępna do kupienia za prawdziwe pieniądze. Jeżeli spodoba Wam się kosmetyczny przedmiot z jednego ze zdobytych schematów, musicie zapłacić określoną liczbę Credits, żeby go stworzyć.

Posiadane aktualnie skrzynki i klucze zostaną zamienione w odpowiednio schematy oraz bonusowe prezenty w postaci różnych przedmiotów. Nowy system ostatecznie sprowadza się do tego, że chociaż dalej musimy wydawać na kosmetyczne przedmioty pieniądze, wiemy dokładnie, co dostaniemy.

Psyonix nie zapomniał również o popularnej w aktualnym Rocket League możliwości wymiany przedmiotów. Schematy, stworzone z nich przedmioty oraz walutę premium będzie można wymieniać z innymi graczami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię