Strona głównaGryAktualnościStworzył labirynt śmierci, do którego zwabia nieświadomych graczy

Stworzył labirynt śmierci, do którego zwabia nieświadomych graczy

W grach online dzieją się różne, dziwne rzeczy. Dotyczy to przede wszystkim produkcji z gatunku survival, do których należy zaliczyć również Fallout 76. To właśnie w nim jeden z graczy stworzył labirynt śmierci, do którego zwabiał początkujących i nieświadomych graczy.

W Fallout 76 gracz o pseudonimie Korindabar stworzył coś jednocześnie przerażającego i genialnego. Na jednym z serwerów zbudował on tajemniczy labirynt, do którego zapraszał innych graczy. Problem polega na tym, że była to sprytna pułapka, w której na nieświadomych eksploratorów czekała śmierć. Jakby tego było mało, Korindabar obserwował wszystko z bezpiecznej pozycji, przywodząc na myśl Jigsawa, czyli głównego bohatera filmów z serii Piła.

Zobacz: Ban za granie w grę? Proszę bardzo, poznajcie Fallouta 76

Korindabar podchodził do początkujących graczy i próbował się z nimi zaprzyjaźnić. Gdy już się to udawało, to zapraszał ich do swojego labiryntu, na początku którego umieścił informację „pokonaj labirynt, wygraj nagrody”. Jeśli ktoś się skusił, to po wejściu był zamykany w środku. W tym czasie Korindabar udawał się na dach, z którego obserwował rozwój sytuacji. A było na co patrzeć, bo w środku na graczy czekał Szpon Śmierci, czyli jeden z najniebezpieczniejszych przeciwników w Fallout 76. Jeśli ktoś jest odpowiednio doświadczony to wie, aby nie strzelać do stwora, bo wtedy zadaje on mniejsze obrażenia.

Zobacz: Fallout 76 – Aktualizacja przywróciła wcześniej naprawione błędy

Twórca tej przerażającej, ale jednocześnie genialnej pułapki przyznał, że oswojenie Szpona Śmierci zajęło mu 3 dni. Jak widać, był oddany i wytrwały w realizacji swojego projektu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceEurogamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię