Strona głównaGryAktualnościFallout 76: Aktualizacja przywróciła wcześniej naprawione błędy

Fallout 76: Aktualizacja przywróciła wcześniej naprawione błędy

Jako fan serii bardzo chciałbym napisać coś dobrego na temat Fallout 76, jakiś mały sukces, cokolwiek. Niestety Bethesda nie daje mi takiej możliwości. Deweloper zalicza kolejną wpadkę, wczorajsza aktualizacja gry spowodowała wiele problemów dodatkowo obniżając statystki perków i przywracając wcześniej naprawione błędy.

Aktualizacja, która dodała kilka poprawek wprowadzających poprawę życia graczy na pustkowiach spowodowała mocny nerf dla perków Demolition Expert, White Knight i Licensed Plumber, oraz modyfikacji Explosive i Two Shot.

Zobacz: Fallout 76 dodają w gratisie już nawet do używanych padów

Po aktualizacji gracze zaczęli zgłaszać wiele problemów m.in. z byt rzadkim występowaniem rdzeni fuzyjnych, co ciekawe do gry powróciły wcześniejsze błędy umożliwiające oszukiwanie. Na szczęście dość szybko menedżer ds. społeczności gry Ladydevann poinformował graczy, że programiści pracują nad usunięciem błędów. Poprawka ma ukazać się jeszcze w tym lub na początku przyszłego tygodnia.

Wiem, że brzmię jak zepsuta płyta. Chcę tylko, aby gracze wiedzieli, że widzę ich komentarze i nie ignoruję. Jeżeli gracz jest sfrustrowany, zamieszczanie komentarzy w temacie i niepodkreślane, że są czytane powoduje jeszcze większą frustrację.

Obecnie Bethesda w pocie czoła pracuje nad poprawką do Poprawki 5.

Wygląda na to, że scalanie wewnętrznych wersji programistycznych przed wydaniem piątej poprawki nie przebiegło tak jak powinno. Zespół pracuje nad identyfikacją jak do tego doszło, abyśmy mogli zapobiec powtórce w przyszłości. Dążymy do wdrożenia poprawki na koniec tego lub początek przyszłego tygodnia.

Zobacz: Fallout 76 – szczegóły Survival Mode skoncentrowanego na PvP

Tego typu problemy to ostania rzecz, jakiej potrzebował Fallout 76, mam, więc nadzieję, że Bethesda szybko rozwiąże problem. Powoli zaczyna mi być ich żal. Najpierw byłem zły na Bethesdę, potem się z nich śmiałem, teraz zaczyna być mi ich szkoda. Ale może w przyszłości postarają się lepiej testować wdrażane aktualizacje.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię