Nie oszukujmy się Fallout 76 to spektakularna porażka Bethesdy. Obecnie po wielu aktualizacjach i gra jest zupełnie innym tytułem niż w dniu premiery. Czy długo oczekiwane postacie niezależne mają szansę przemienić Fallout 76 w to czym powinien być od początku?

Jeszcze przed premierą gry Todd Howard informował, że w Fallout 76 nie będzie postaci niezależnych z jakimi mieliśmy kontakt w poprzednich częściach serii. To plus wiele innych błędów w grze ostatecznie zmusiło Bethesdę do przyznania się do błędu i posypania głowy popiołem. Teraz nadchodząca aktualizacja Wsterlanders w końcu wprowadzi do gry NPC-ów i odmieni postapokaliptyczny świat. Poniżej możecie obejrzeć fragment  czystego gameplayu.

Zobacz: Fallout 76 – Bethesda zaskoczona, że gracze nie są zainteresowani trybem PvP

Zobacz: Fallout 76 i nowy dodatek – Wastelands – trafią w kwietniu na Steam

Pozostaje tylko pytanie, czy nie można było tak od razu? Aktualizacja Wasterlanders do Fallout 76 zostanie udostępniona 7 kwietnia.

1 KOMENTARZ

  1. Nic juz nie uratuje gry która zniszczyli oszuci sam dublowałem przedmioty i juz nic nie ma znaczenia co dodadzą NPC czy złote statki pusta gra chyba ze ktos kupi premium na miesiac i pogra jako single to tak własny server prywatny i sam grasz tylko czy nie powinien zostac dodany single tryb zwłaszcza ze gra nie jest mmo tylko gra na bodajże 24 graczy na serwerze tryb single i npc wywalic sklep bo i tak da sie czitowac nie ma anty hacka jak nie było możesz sobie bez premium mieć nielimitowany magazyn i plecak dodali npc co maja do rzeczyt npc ta gra jest zepsuta w karzdym mozliwym aspekcie od optymalizacji po podstawowe mechaniki a jak ktoś chce zawiesic serwer i uniemożliwić granie innym to należy spamować crafting jak bugowało tak buguje troche mniej ale dalej i tyle na temat 76

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię