Strona głównaGryAktualnościGracz wysłał Bethesdzie paczkę spinek i kazał im ją zważyć

Gracz wysłał Bethesdzie paczkę spinek i kazał im ją zważyć

Fallout 76 jeszcze przez wiele lat będzie ciągnął się za Bethesdą. Gra jest tak wielką wtopą, że za kilkadziesiąt lat prawdopodobnie będą o niej opowiadać na lekcjach historii. Doszło już nawet do tego, że gracze zaczęli twórcom wysyłać paczki spinek do włosów.

O co w tej sytuacji chodzi? W grach Bethesdy od zawsze sporym problemem są przedmioty w ekwipunku i ich waga. Postać ma ograniczone możliwości i nawet najmniejsze przedmioty, szczególnie jeśli mamy ich bardzo dużo, stanowią spory problem. Dotyczy to między innymi wytrychów, które w tym przypadku są robione ze spinek do włosów. Jeśli mamy ich naprawdę dużo, to mogą okazać się cięższe od noszonej zbroi.

Zobacz: Fallout 76 otrzymuje długo wyczekiwany tryb Survival

Tylko że w normalnym świecie byłoby to absurdalne. Nawet 100 czy 200 wytrychów nie ma szans ważyć tyle, co zaawansowana zbroja, która ma bronić przed obrażeniami od broni palnej. Właśnie dlatego jeden z graczy wysłał Toddowi Howardowi paczkę spinek z karteczką „zważcie to”.

– Niektórzy wysyłają do nas listy, a inni są dużo bardziej kreatywni. W zeszłym tygodniu dostałem paczkę spinek z kartką w środku, na której było napisane „zważcie to”. Ktokolwiek to wysłał, była to najbardziej kreatywna rzecz jaką dostałem – powiedział Howard w trakcie Bethesda Game Days.

Całość możecie obejrzeć poniżej:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię