Strona głównaGryAktualnościCzy data premiery Borderlands 3 to tylko prima aprilisowy żart?

Czy data premiery Borderlands 3 to tylko prima aprilisowy żart?

Wczoraj wiele serwisów internetowych informowało o wycieku daty premiery Borderlands 3. Wygląda jednak na to, że cała sprawa przecieku mogła być tylko mistyfikacją i małym żarcikiem z okazji prima aprilis, a może jednak nie?

Pierwszego kwietnia lepiej podchodzić z dystansem do wszelkiego rodzaju newsów i świetnych informacji. Wiele z nich może okazać się żartem z okazji prima aprilis. Owszem, niektóre wyssane z palca newsy są grubymi nićmi szyte i łatwo zwęszyć podstęp. Inne z kolei są dopracowane do perfekcji i w zasadzie bardzo prawdopodobne, przez co bardzo łatwo jest dać się nabrać.

Zobacz: Borderlands 3 zadebiutuje w tym roku. Data premiery zaszyta w trailerze

Obecnie nie wiadomo, czy ogłoszona wczoraj data premiery Borderlands 3 jest jednym z takich żartów czy faktycznie przeciek miał miejsce. Gra została oficjalnie zaprezentowana podczas PAX East, więc wiemy że powstaje.  Na razie nie podano oficjalnej daty premiery gry, nie jest zatem dziwne, że wszyscy czekają na strzępki informacji w tym temacie. Na oficjalnym koncie Borderlands 3 na Twitterze pojawił się wczoraj wpis, informujący o dacie premiery wyznaczonej na 13 września. Jednak bardzo szybko został usunięty. Użytkownik Wario64 zdążył zrobić zrzut ekranu i umieścić go w na swoim koncie.

Usunięcie Tweeta z konta Borderlands może być wskazówką, że jednak nie był to żart, a faktyczna data premiery gry. Może też to być próba jeszcze mocniejszego wkręcenia fanów i wchodzenia na wyższy poziom incepcji: „Czy usunęli dlatego, że to prawda czy dlatego, że chcieli żebyśmy tak myśleli?” Można się mocno zakręcić.

Zobacz: Borderlands: GOTY Edition Remastered za darmo dla posiadaczy oryginalnej gry

Ostatecznie musimy trochę poczekać na rozstrzygnięcie sprawy. Przekonamy się wtedy czy 13 września jest prawdziwą datą premiery Borderlands 3. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcegamepur
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię