Strona głównaGryAktualnościFallout 76 – dodatek Steel Dawn wprowadzi podziemne bazy

Fallout 76 – dodatek Steel Dawn wprowadzi podziemne bazy

Kolejne rozszerzenie do Fallout 76 – Steel Dawn wprowadzi możliwość budowania podziemnych obozów. To nie jedyna nowość jaka czeka na graczy. Szczegóły poniżej.

Trzeba przyznać, że Fallout 76 przeszedł bardzo długą drogę i z całą pewnością nie jest to już taki gniot jak na początku. Jest to zasługa aktualizacji takich jak Westlanders, która wprowadziła do gry fabułę dla jednego gracza. Dodano też liczne tryby współpracy i rywalizacji. Oprócz tego gra dała także więcej swobody w budowaniu swojej bazy znanej w świecie gry jako CAMP.

Zobacz: Microsoft wypuszcza 1. dużą aktualizację MS Flight Simulatora

Aktualizacja Steel Dawn pozwoli graczom na zbudowanie podziemnego rozszerzenia CAMP nazwanego CAMP Shelter. Opinie graczy mają wpłynąć na faktyczne projekty schronów, które Bethesda chce integrować z aktualizacją. Wygląda na to, że do dyspozycji będą trzy typy schronów. Każdy schron będzie miał oddzielny budżet niezależny od głównego CAMPu i innych bunkrów. CO najlepsze, na serwerach testowych budowanie schronów nie będzie wymagała zużywania materiałów, dzięki czemu schron będzie można wybudować szybko i łatwo.

Zobacz: Konami udostępnia swoje klasyki w GOG.com

Poza schronami do gry trafią również nowe zadania i wiele nowych treści. Nowe zadania będą związane z Bractwem Stali. Pozostaje teraz czekać na wprowadzenia aktualizacji na serwery gry.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię