Strona głównaGryAktualnościFallout Legacy Collection potwierdzone

Fallout Legacy Collection potwierdzone

Bethesda potwierdziła na Twitterze plany wydania kolekcji Fallout Legacy zawierającej wszystkie części gry, poza Fallout 76 wraz z dodatkami. Kolekcjonerzy szykujcie kasę. Jest jednak jeden haczyk.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się plotki na temat planów Bethesdy na wydanie zbiorczej kolekcji Fallout Legacy zwierającej wszystkie części serii single player wraz z dodatkami. Teraz deweloper potwierdził te informacje za pośrednictwem Twittera. Niestety zestaw będzie dostępny wyłącznie w Wielkiej Brytanii i w Niemczech.

Jest to bardzo słaba informacja dla kolekcjonerów z innych krajów. Przy tej okazji Bethesda powinna zabrać się za aktualizację Fallout 3 i dostosować go do Windowsa 10, bo obecna wersja gry jest dość niestabilna.

Kolekcja Fallout Legacy trafi na rynek 25 października przy okazji premiery nowej gry Obsydian The Outer World, duchowego spadkobiercy The Outer Worlds. W skład zestawu wejdą Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3, Fallout: New Vegas i Fallout 4 do tego wszystkie DLC. Zestaw został wyceniony na 40 Euro. Jednak najważniejsza wydaje się informacja sugerująca, że wszystkie starsze gry Fallout trafią na konsole obecnej generacji.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcepcgamer
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię